به گزارش معاونت تبلیغات و روابط عمومی،سرلشکر سلامی نقش شهید طهرانی مقدم در اقتداربخشی و توان افزایی دفاعی انقلاب، نظام اسلامی و امت اسلام را منحصر به فرد برشمرد و گفت:امروز مسیر و راه نورانی که گامهای اولیه آن توسط حاج حسن محکم و استوار برداشته شد؛ به برکت خون پاک این شهید والامقام در جریان است.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار با خانواده سردار سرلشکر شهید حسن طهرانی مقدم با گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام، ایمان، خلوص ، خستگی ناپذیری و مهربانی را از مهم ترین وجوه شخصیتی وی برشمرد و گفت: حاج حسن زندگی پرثمری داشت و اقتدارآفرینی و توان افزایی دفاعی امروز بویژه در حوزه موشکی مرهون مجاهدت ها و تلاش های این سردار بی ادعا و مجاهد خستگی ناپذیر است.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: شهید طهرانی مقدم هیچگاه از عدم حصول نتیجه ناامید نمی شد و توکل به خداوند متعال و اخلاص در کنار پشتکار بی نظیر عامل به ثمر رسیدن دستاوردهای ارزشمندی توسط حاج حسن و همرزمانش بود.

فرمانده کل سپاه نقش شهید طهرانی مقدم در اقتداربخشی و توان افزایی دفاعی انقلاب، نظام اسلامی و امت اسلام را منحصر به فرد برشمرد و گفت: اوج شایستگی افرادی همچون حاج حسن و حاج قاسم عزیز ما این است که برغم برکات و نعمات فراوان آنان برای عزت اسلام، خداوند متعال آنان را گلچین کرد و به فیض شهادت نائل شدند؛ هرچند برکات این شهدای والامقام پس از شهادت کمتر از دوران حیات نیست.

سرلشکر سلامی با اشاره به جمله سنگ مزار شهید طهرانی مقدم مبنی بر اینکه “اینجا مدفن کسی است که می خواست اسرائیل را نابود کند” اظهار کرد: امروز با مشاهده آثار زوال دشمنان بویژه صهیونیست های غاصب و کودک کش، خواسته و آرزوی حاج حسن که در مسیر دفاع از مظلوم و اقتدار امت اسلام تلاشهای زیادی داشت؛ به فضل الهی به زودی محقق خواهد شد.

فرمانده کل سپاه از حاج حسن طهرانی مقدم به عنوان یکی از پیشگامان قدرت اسلام نام برد و اظهار کرد: امروز مسیر اقتدارآفرینی و راه نورانی که گامهای اولیه آن توسط حاج حسن محکم و استوار برداشته شد؛ به برکت خون پاک این شهید والامقام در جریان است.

همچنین در این دیدار خانواده شهید طهرانی مقدم ضمن تشریح ویژگیها و فضائل شخصیتی حاج حسن طهرانی مقدم، به بیان خاطراتی از این شهید والامقام پرداختند.