به گزارش معاونت تبلیغات و روابط عمومی،دکتر رحیم جهانی دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی در پیامی سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) را تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت به این شرح می باشد؛
باسمه تعالی
مقام معظم رهبری:
«امام خمینی(ره)یک حقیقت همیشه زنده است»
چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، روزی است که ملت بزرگ ایران و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود و سوگ جانگداز رهبر حکیم و مقتدای خویش صاحب ماتم و عزا شدند.
بی­ تردید فقدان آن عبد صالح خدا برای ملت قدرشناس ایران همواره ضایعه­ ای جبران ناپذیر خواهد بود.
از سوی دیگر، پانزدهم خرداد نیز یادآور پایمردی­ ها و دلاوری­ های آزاد مردانی است که با نثار خون خویش نقطه عطفی در مبارزات مردم ایران علیه نظام ستم­شاهی به وجود آوردند .
به روان پاک شهیدان راه آزادی و انقلاب درود می­فرستیم. روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد.
اینک در حالی سی وچهارمین سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی فرار رسیده که میلیون ها ایرانی دلدار و مشتاق، آماده گرامیداشت یاد و خاطره آن بزرگمردی هستند که تاریخی‌ترین انقلاب سده‌های اخیر را رهبری و هدایت کرد و تا آخرین روزها و لحظات حیات با برکت و شریف خویش دغدغه عزت اسلام و ایران را داشت.
میراثی که رکن رکین آن یعنی ولایت فقیه هدایتگر این پشتوانه مردمی است تا در دنیای آشوب‌زده امروز سفینه نجات نظام اسلامی رهروانش را به سلامت به سرمنزل مقصود برساند
اینجانب ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ١٥ خرداد، امیدوارم بتوانیم پاسدار آرمانهای والای امام راحل و خون پاک شهدای والامقام باشیم و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.
رحیم جهانی
عضو شورای مرکزی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی