به گزارش روابط عمومی،دکتر رحیم جهانی ،عضو شورای مرکزی و دبیرحزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام تبریک به این شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

«ن و القلم و مایسطرون»

هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار در حقیقت یادآور فرصتی است گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ انسان های فرهیخته، نیک اندیش و حقیقت جویی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه بی وقفه و خالصانه می کوشند و مناسبتی است مغتنم برای تجلیل از خدمات همه خبرنگاران متعهد و دلسوز کشورمان، که نقش خطیر اطلاع رسانی و شفاف سازی را تؤام با امانت داری، مسئولیت پذیری، تعهد و دلسوزی برعهده دارند. خبرنگاران آزاده همچون چراغی هدایتگر، با نگرشی عمیق، با قلم نافذ و بیان هنرمندانه خویش با سفیران یأس، دروغ و تباهی می ستیزند.

امروزه یکی از رسالت های مهم، جهاد بیین است که همه و به ویژه خبرنگاران بایستی نقشی بی‌بدیل ایفا کنند. در جهاد تبیین، مقابله با جریان تحریف و امیدآفرینی اصلی‌ترین جهادی است که راه حقیقت‌جویان را از دروغ‌پردازان جدا می‌کند. دست‌های آلوده‌ای در کارند تا با به‌کارگیری پیچیده‌ترین تکنیک‌های جنگ روانی، دستگاه محاسباتی ملت ایران را دچار خطا کنند؛ آنها را از مسیر پرافتخاری که آن را پیموده‌اند، پشیمان سازند و از آینده‌ روشنی که پیش روی آنان است، ناامید کنند؛ بر روی تلخی‌ها نورافکن بیندازند و پیروزی‌ها و افتخارات را کتمان کنند. خبرنگاران با انجام رسالت تاریخی خود یعنی جهاد تبیین می‌توانند دست این جریان وابسته به قدرت‌های استکباری و ارتجاعی را رو کنند و نقشی دوران‌ساز در تاریخ ایران اسلامی ایفا کنند.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم و آگاهی بویژه شهید صارمی؛ روز خبرنگار را به همه خبرنگاران متعهد و تلاشگر استان آذربایجان شرقی تبریک می‌گویم و توفیق روز افزون این دیده‌بانان جامعه، تصویرگران زندگی و حقوق اجتماعی را از خداوند بزرگ خواستارم.

دکتر رحیم جهانی

نایب رییس خانه احزاب ،عضو شورای مرکزی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی