به گزارش روابط عمومی،دکتر رحیم جهانی دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی به مناسبت حمله تروریستی به حرم شاهچراغ (ع)پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام به این شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

حمله تروریستی و ناجوانمردانه به نمازگزاران، زائران و خادمان حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) موجب تاثر و اندوه فراوان گردید. این اقدام خباثت آمیز و کوردلانه دشمنان ایران اسلامی محکوم می گردد.

اینگونه اقدامات وحشیانه و ظالمانه یقینا برکت خون شهدا و دین مبین اسلام موجب تقویت هرچه بیشتر اتحاد و انسجام ملی ایران اسلامی خواهد شد

تجربه گرانبار ملت ما از آغازین روز‌های انقلاب اسلامی تا امروز، بیانگر این حقیقت ارزشمند است که اینگونه حوادث غم بار، نه فقط نتوانسته در عزم و اراده مردم بزرگ ایران اسلامی، خلل و سستی بوجود آورد، که آنان را در مسیر حق، استوارتر از گذشته نموده است.

اینجانب ضمن عرض تسلیت این مصیبت مولمه به محضر مقدس حضرت ولی عصر (روحی له الفداء) ، حضرت احمد بن موسی (علیهما السلام) ، رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) ، عموم مردم ایران اسلامی و اهالی شریف شهرشهید پرور و ولایتمدار شیراز و همچنین مردم قهرمان پرور و شهید پرور استان آذربایجان شرقی بالاخص خانواده این شهید گرانقدر ، علو درجات را برای آن به حق واصل شده و شفای عاجل مجروحان از درگاه ایزد منان خواستارم.

دکتر رحیم جهانی

نایب رییس خانه احزاب و عضو شورای مرکزی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی