به گزارش روابط عمومی،حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی از حضور حضرت آیت الله دکتر آل هاشم در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری اعلام حمایت کرد.

متن کامل گزارش به این شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله دکترسیدمحمدعلی آل هاشم

کاندیدای محترم ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری

مقام معظم رهبری:

«رأی به هر نامزدی، رأی به جمهوری اسلامی است؛ رأی اعتماد به نظام و سازوكار انتخابات است»

انتخابات، عرصه سرنوشت سازی است که آینده کشور را در حوزه‌های گوناگون رقم می‌زند. مجلس خبرگان رهبری ازآن‌جهت جایگاه بسیار مهم و نقشی تأثیرگذار در نظام اسلامی دارد که حساس‌ترین تصمیم‌ها و مهم‌ترین انتخاب‌ها و خطیرترین مسئولیت‌ها را بر عهده دارد.

بر همگان مبرهن است که جنابعالی ازچهره های مردمی و بسیار موفق و از شخصیت‌های علمی و دینی می‌باشید و روزانه هموطنان از کوثر وجود علمی حضرتعالی بهره مند می‌شوند و از نظر تعهد انقلابی و پیروی از امام راحل و مقام معظم رهبری یک شخصیت اصیل و ممتاز می‌باشید و با قلم خود و بیان و خطابه شیوای خویش خدمات شایان و ارزنده ای نموده اید.

با در نظر گرفتن جمیع دلایل و ضرورت‌ها از حضرتعالی که در راس امور تشریف دارید، واقف و مشعوف شدیم که در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ثبت نام فرموده و در این آوردگاه دینی_ سیاسی برای انجام وظیفه و حضور جهادی وارد میدان شده اید.

دراین حماسه عظیم ،رسانه های جمعی، گروه ها و جریان‌های سیاسی وظیفه دارند در راستای تحقق چهار راهبرد مشارکت، امنیت رقابت و سلامت انتخابات که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده برنامه ریزی، موضع گیری و اقدام نمایند.

انتظار از ملت بزرگ و قهرمان ایران به ویژه ملت فهیم و غیور استان آذربایجان شرقی این است که کما فی السابق در پیروی از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با مشارکت گسترده و همتی استوار در خلق حماسه ماندگار برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان ایران اسلامی بیفزاید.

بدینوسیله؛ ضمن عرض تهنیت، حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی برای حمایت همه جانبه از حضرت آیت الله دکترسیدمحمدعلی آل هاشم اعلام حمایت می کند.از خداوند متعال مسئلت داریم که همه ما را در این حماسه عظیم پیروز و سربلند فرماید.

ومن الله التوفیق و علیه التکلان

دکتر رحیم جهانی

عضو شورای مرکزی ،نایب رییس خانه احزاب و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی